Protokoll Tréning

Alumni akadémia - Protokoll a Munkahelyen

PTE Díszoklevél igénylése

2014. március 31.

A Pécsi Tudományegyetemen vagy jogelőd intézményeiben 50, 60, 65, 70 éve végzett jogász- és pedagógus- hallgatók díszoklevél iránti kérelmét 2014. március 31-ig várjuk.

Átadták a középkori egyetem felújított épületét

2014. március 24.

1367-ben először Magyarországon alapítottak egyetemet. A középkori egyetem felújított épületét ünnepélyes keretek között adták át. Dr. Bódis József, a Pécsi Tudományegyetem rektora szerint az egyetemalapítás Magyarország kultúrpolitikai történetének fordulópontja volt.

Új Alumni sorozat

2014. március 20.

ÉN is PÉCSETT diplomáztam!

Elhunyt Dr. Fehér János

2014. január 31.

Mély megrendüléssel és fájdalommal értesültünk arról, hogy életének 77. évében elhunyt volt kollégánk, Dr. Fehér János nyugalmazott egyetemi docens.

Csatlakozz egy napra a Novartis-hoz és vegyél részt az Online nyílt napon!

2014. január 10.

A Novartis (nemzetközi egészségügyi cél) jelenleg tehetséges, informatikát végzett szakembereket keres, hogy csatlakozzanak kihívást jelentő képzésükhöz, melynek Online nyílt napja 2014. február 26-án kerül megrendezésre.

Mesék, táncok, kacajok, tündöklő arcok

2014. január 8.

Nagy sikerrel zajlik a Pécsi Tudományegyetem Meseszép… jótékonysági rendezvénysorozata.

Tagja voltál az egyetem valamelyik diákszervezetének? Alapíts neki egy csoportot, hogy a régi ismerősök is rátaláljanak, és közösen visszaemlékezhessetek a közös élményekre!