PTE Díszoklevél igénylése

2014. március 31.

A Pécsi Tudományegyetemen vagy jogelőd intézményeiben 50, 60, 65, 70 éve végzett jogász- és pedagógus- hallgatók díszoklevél iránti kérelmét 2014. március 31-ig várjuk.

A Pécsi Tudományegyetemen vagy jogelőd intézményeiben 50, 60, 65, 70 éve végzett jogász- és pedagógus- hallgatók díszoklevél iránti kérelmét 2014. március 31-ig várjuk az alábbi címen: Pécsi Tudományegyetem, Rektori Hivatal, Marketing Osztály, Mayer Lilla rendezvényszervező, 7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4. Az adatlap letölthető: a www.alumni.pte.hu oldalról a díszoklevél- igénylés menüpont alatt.

Megosztanád ismerőseiddel a kedvenc egyetemhez fűződő emlékedet? Töltsd ki a Kedvencek fül alatt!