Új Alumni sorozat

2014. március 20.

ÉN is PÉCSETT diplomáztam - sokan mondhatják ezt el magukról hazánk méltán híres személyiségei közül, akik teljesítményükkel, karrierjükkel, példaértékű viselkedésükkel öregbítik Magyarország első egyetemének hírnevét. Szeretnénk közülük néhányat figyelmébe ajánlani, bemutatni. Nem titkolt célunk, hogy tudja: egy sikert garantáló alma mater végzettjeinek tagja lesz.

Az ÉN is Pécsett... kampányt a PTE rektora, Dr. Bódis József professzor úr indította.

Bővebb információ az alábbi linken: http://www.pte.hu/en_is_pecsett

Megosztanád ismerőseiddel a kedvenc egyetemhez fűződő emlékedet? Töltsd ki a Kedvencek fül alatt!